Ztracený poklad Žďáru

Na této stránce si můžete objednat únikovou hru Ztracený poklad Žďáru.
Jakmile si hru objednáte a zaplatíte ji, pošleme Vám aktivační kód, díky kterému můžete hru začít.

Pro koho je hra určena

Hra je určena pro 2 – 5 členné týmy. Můžete samozřejmě vytvořit i tým o více členech, každopádně v tolika lidech si hru pořádně neužijete. Náročnost hry je střední a byla vytvořena spíše pro starší hráče, nicméně menší děti Vám s řešením úkolů také pomohou (v hledání indicií jsou děti skvělé). Hra je vhodná i pro rodiny s kočárky. Celá cesta je bezbariérová, tudíž ji zvládne i člověk na vozíčku.

Obtížnost únikové hry

Obtížnost je středně těžká. Nemusíte mít zkušenost s jinými únikovými hrami (a je jedno, jestli venkovními, nebo vnitřními), úkoly vám však mohou chvíli zabrat. Když si nebudete s úkolem / šifrou vědět rady, nezoufejte. V aplikaci jsou pro Vás připraveny nápovědy. Za zhlédnutí každé nápovědy se Vám přičtou 2 minuty k celkovému času. Poslední nápovědou je řešení dané hádanky. Za odkrytí řešení se Vám přičte 5 minut k celkovému času.

Délka hry

Trasa únikové hry je dlouhá zhruba 3,5 km. Trasa je částečně okružní, takže při konci hry budete poblíž místa, kde jste ji začínali. Hra vám zabere přibližně 3 hodiny. Trasa je vhodná i pro kočárky. Pokud tedy budete chtít, zvládnete trasu i s malými dětmi.

Potřebné vybavení

Ke zdolání trasy vám bude stačit jeden plně nabitý chytrý telefon s připojením na internet, tužka a papír. Jelikož tušíme, že některé šifry z hlavy nevyřešíte a telefon vám s tím nepomůže, počítejte s tím, že tužka a papír k těmto účelům poslouží nejlépe.

Místo startu

Hra začíná na Náměstí republiky u Sloupu nejsvětější trojice ve Žďáře nad Sázavou. Pokud byste to nemohli najít, můžete se podívat na mapu, kterou najdete v tomto odkazu.

Čas startu

Hru můžete zahájit kdykoliv během dne – je to čistě na vás. Je potřeba pouze myslet na úroveň denního světla. Ve tmě by se vám některé indicie hledaly velmi špatně.

Pravidla hry

Dávejte si pozor na loga naší společnosti, je možné že je někdy budete muset hledat.

Za každou využitou nápovědu dostanete penalizaci 2 minuty. Za špatnou odpověď získáváte minutovou penalizaci.  U každého úkolu je vždy poslední nápověda s řešením. Za odkrytí řešení dostanete penalizaci 5 minut. Cílem je odehrát hru v co nejlepším čase a porazit tak ostatní týmy. Jejich pořadí najdete na stránce síň slávy. Za dokončení tedy nedostanete žádný pohár, každopádně dopaminy (hormony štěstí) z dokončení hry také stojí za to

Objednávka - Ztracený poklad Žďáru
    Přesunout se na začátek