Jak to funguje

Zajímá vás, jak Šifrovka funguje a jakým způsobem si ji můžete zakoupit?
Tak to jste na správné stránce. Veškeré informace najdete níže. A pokud ne, ozvěte se!

Jak Šifrovka funguje?

Nemusíte se bát žádných složitostí, všechno v rámci hry je naprosto jednoduché a poradí si s tím každý. Podmínkou pro  započetí hry je mít jeden chytrý telefon s mobilním internetem a s plně nabitou baterií. Vzhledem k tomu, že se jedná o venkovní únikové hry, nebudete unikat z uzavřené místnosti, ale budete odkrývat příběh, který Vám hry nabízí.

Pokud si budete chtít zahrát, v první řadě si na webu zakoupíte vstupenku. Jakmile si vstupenku zakoupíte, dojde Vám na e-mail obvykle do 24 hodin vstupní kód a adresa aplikace, kam je možné kód zadat. Odkaz na aplikaci najdete i na úvodní stránce našeho webu. Jakmile kód do aplikace zadáte, zobrazí se Vám veškeré instrukce ohledně dalšího postupu. Jakmile dojdete na startovní místo a instrukce v aplikaci potvrdíte, začne běžet čas. Pokud je hra na čas a vy se chcete dostat do síně slávy, je potřeba dorazit do cíle v co nejkratším čase. Pokud si chcete příběh hry co nejvíce užít, doporučujeme neřešit čas a užít si naplno pouze příběh a jednotlivé šifry a hádanky.

Na obrazovce se Vám zobrazí první úkol. U každého úkolu je vždy textový popis, případně si můžete text nechat přečíst formou audio ukázky, což vřele doporučujeme. Celý text namluvil Dalibor Buš (Divadlo Husa na Provázku v Brně). Jakmile si přečtete / poslechnete popis úkolu, můžete začít hrát. Cíl je u každého zobrazeného úkolu napsán zvlášť. Jakmile cíl úkolu splníte, zobrazí se Vám instrukce ohledně dalšího postupu.

Všeobecná pravidla bezpečnosti

Chtěli bychom vás poprosit, abyste na sebe během hry byli opatrní a dávali pozor na auta. Některá z míst jsou poblíž silnice, přecházejte tedy vždy pouze po vyznačených přechodech. Prosíme neodlepujte nálepky s našimi logy. Hru lze úplně v klidu hrát, aniž byste museli s něčím manipulovat či na něco sahat. Myslete prosím na to během hry. Myslete na vhodné oblečení dle počasí a na drobnou svačinku a vodu, hra přece jenom chvíli trvá.

Přesunout se na začátek